Stacja kontroli pojazdow, Warsztat, Instalacja gazowa, Wulkanizacja, Bemowo, Warszawa, Diagnostyka komputerowa,LPG, Serwis, Mechanika, Elektryka,Autogaz, Auto na gaz, POLGAS!
Stacja Kontroli Pojazdow
Inne
Odwiedziny gości
Dziś:204
Wczoraj:729
W tym tygodniu:2,403
W tym miesiącu:6,984
W tym roku:17,912
Wszystkich:492,773
Program ABC
Rozmiar: 23386 bajtów
Szanowni Państwo!Jeszcze kilka lat temu niewielu z nas korzystało z możliwości zmiany przed zimą opon w swoim samochodzie a dziś już mało kto wyobraża sobie jazdę zimą na innych oponach niż zimowe. Podobnie jest z okresowymi przeglądami stanu technicznego samochodów. Dziś niewielu kierowców, zwłaszcza starszych aut, korzysta z możliwości okresowego przeglądu auta w serwisie ale to także się jednak zmienia. Systematyczne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu pozwala na naprawy i wymiany poszczególnych zużywających się elementów na czas i w ten sposób nie doprowadzamy do nadmiernego zużywania się innych elementów w aucie. Takie podejście do stanu technicznego Państwa samochodu pozwala w sposób wydatny zaoszczędzić pieniądze co w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie, a także poprawia bezpieczeństwo Nasze jak też innych użytkowników dróg. Na szczęście w naszym kraju jest coraz więcej warsztatów, które posiadają odpowiednie przygotowanie zarówno techniczne jak i logistyczne, by świadczyć usługę polegającą na szybkim, sprawnym i co najważniejsze kompetentnym sprawdzeniu samochodu. To zaś, wraz ze wzrostem świadomości użytkowników aut, powoduje zwiększone zainteresowanie klientów okresowymi przeglądami stanu technicznego pojazdu.
Kto może lub powinien skorzystać z oferty Programu ABC?

Okresowo skontrolować swój samochód powinien każdy jego posiadacz. Łatwiej przychodzi to posiadaczom samochodów nowszych, także dlatego że na nich takie przeglądy wymuszają producenci i dealerzy aut. Nieco trudniej przekonać właścicieli aut już nieco starszych a to właśnie starsze auta potrzebują takich przeglądów znacznie bardziej niż nowe. W trosce o Państwa zadowolenie oraz podniesienie sprawności Państwa samochodów proponujemy trzy specjalnie dobrane pakiety przeglądów, oraz na życzenie każdą ilość modyfikacji oferty po uzgodnieniu z naszymi pracownikami tak aby Państwo mogli wybrać dodatkowo punkty którymi są Państwo szczególnie zainteresowani.

Zakres usług wykonywanych w programie przez nasz warsztat został dobrany w oparciu o nasze doświadczenia oraz zalecenia producentów różnych marek aut. Konstrukcja programu pozwala dobrać najbardziej odpowiedni zakres czynności bez generowania dodatkowych kosztów a jego zastosowanie pozwoli obniżyć koszty eksploatacyjne Państwa samochodu poprzez zapobieganie wcześniejszemu zużyciu powiązanych ze sobą części pojazdu . Nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiedniego wariantu z oferty programu ABC oraz dokonają odpowiednich modyfikacji jeśli będą Państwo zainteresowani dodatkowymi czynnościami.

Jak korzystać z Programu ABC

Program został skonstruowany tak, by można było korzystać z poszczególnych jego elementów składowych na wiele sposobów. W doborze oferty pomogą Państwu pracownicy naszej firmy. W zależności od wieku, przebiegu i innych wskaźników wybierzcie Państwo jeden z przeglądów A, B lub C. Uzgodnicie z pracownikiem Biura Obsługi Klienta czy przegląd ma zawierać wymianę oleju - a jeśli tak, to jaki olej ma zostać użyty podczas przeglądu. Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów samochodem zajmą się nasi specjaliści a Państwo mają czas na chwilę relaksu. Oczywiście samochód może również zostać u nas do momentu w jakim wygodnie będzie Państwu go odebrać. Po zakończonym przeglądzie otrzymacie Państwo odpowiedni dokument z wypisaniem zakresu usług jaki został przy Państwa samochodzie wykonany. Dodatkowo zostanie Państwu wystawiona książeczka serwisowa naszej Stacji Obsługi.

Aby w pełni skorzystać z Oferty Programu ABC:
  • Uzgodnij z pracownikiem Biura Obsługi Klienta zakres wykonywanej usługi
  • Uzgodnij czy i jaki olej ma być użyty w trakcie przeglądu
  • Podaj pracownikowi Biura informacje niezbędne do prawidłowego wypełnienia dokumentów.
  • Po zakończonej usłudze pamiętaj by odebrać Zaświadczenie o wykonaniu przeglądu oraz Książeczkę Serwisową.
  • Istnieje możliwość skorzystania z przeglądu bez wymiany oleju
  • Na Państwa życzenie jeśli okaże się to konieczne możemy sprawdzić inne elementy samochodu nie ujęte o ofercie programu ABC
  • Na Państwa życzenie wykonamy również badanie techniczne z wpisem do dowodu rejestracyjnego - cena wg tabeli opłat Stacji Kontroli Pojazdów
  • Na Państwa życzenie wykonamy również regulację instalacji gazowej w autach w których jest ona zamontowana - cena wg cennika

Na wszystkie naprawy, które po przeglądzie "ABC" okażą się niezbędne do wykonania i zdecydują się państwo wykonać je w naszej firmie, udzielimy 10% rabatu.


PRZEGLĄD "A"
(Podstawowy)
W zakres tego pakietu wchodzą czynności, które pozwolą Państwu poznać stan techniczny samochodu i wstępnie określić, jakich napraw lub czynności auto będzie wymagało w najbliższym czasie. Przegląd taki jest niezbędny dla sprawnego funkcjonowania pojazdu w trakcie jego eksploatacji. Taki przegląd powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku lub co 15 tyś. km. W skład pakietu "A" wchodzą czynności sprawdzające najważniejszych podzespołów samochodu oraz wymiana oleju wraz z niezbędnymi filtrami płynów w Państwa samochodzie. Za niewygórowaną cenę wykonamy przy Państwa samochodzie wyszczególnione czynności, dając państwu na piśmie wynik naszych działań. Czas jaki potrzebujemy by dokonać przeglądu to około 60 minut. W tym czasie zapraszamy do naszego kącika prasowo telewizyjnego, na kawę lub herbatę.

Cena przeglądu "A" wynosi: 99 PLNPRZEGLĄD "B"
(Poszerzony)
Kolejne czynności w zakresie przeglądu B pozwalają dokładniej sprawdzić i ocenić sprawność układów elektronicznych a także najważniejszych podzespołów samochodu miedzy innymi układu hamulcowego. Czynności sprawdzające dokonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego wymaganego w takiej sytuacji. Wykonamy analizę spalin a także zdemontujemy niezbędne do prawidłowej oceny stanu zużycia elementy układu hamulcowego. W cenie i zakresie jest także wymiana świec zapłonowych silnika. Czas jaki muszą Państwo zarezerwować sobie na wykonanie takiego przeglądu to około 90 minut.

Cena przeglądu "B" wynosi 199 PLNPRZEGLĄD "C"
(Pełny)
Zawiera naprawdę solidną dawkę czynności sprawdzających, diagnostycznych i serwisowych. Wymaga więcej czasu (ok. 120 minut). Zawiera w sobie czynności zawarte w poprzednich pakietach i został poszerzony o czynności związane z diagnostyką układu klimatyzacji. Ze względu na czas procesu technologicznego tej czynności niejako „przy okazji” wyważymy koła w Państwa samochodzie aby jazda była nie tylko bezpieczna ale również przyjemna oraz aby złe wyważenie nie powodowało szybszego zużycia części zawieszenia Państwa samochodu. W zakresie prac wchodzi także ewentualna wymiana płynów eksploatacyjnych.

Cena przeglądu "C" wynosi 299 PLN


Lp spis czynności A B C
1. Sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego (ewentualnie wymiana żarówek) (1) * * *
2. Ustawienie i regulacja świateł * * *
3. Sprawdzenie zbieżności - test (2) * * *
4. Sprawdzenie hamulców - test (2) * * *
5. Sprawdzenie zawieszenia pojazdu - test (2) * * *
6. Sprawdzenie układu kierowniczego - luzy, stany połączeń (2) * * *
7. Sprawdzenie amortyzatorów - test (2) * * *
8. Sprawdzenie stanu opon oraz sprawdzenie ciśnienia w kołach (ewentualne uzupełnienie) * * *
9. Sprawdzenie poziomu i jakości płynu chłodniczego * * *
10. Sprawdzenie poziomu płynu hamulcowego * * *
11. Sprawdzenie stanu wycieraczek (ewentualnie wymiana) (1) * * *
12. Wymiana oleju w silniku wraz z filtrami oleju, powietrza oraz paliwa (1) * * *
13. Sprawdzenie układu zasilania - szczelność połączeń i ewentualne wycieki paliwa * * *
14. Sprawdzenie układu napędowego (stan połaczeń oraz ewentualne wycieki) * * *
15. Sprawdzenie poziomu oleju w układzie wspomagania kierownicy (ewentualnie uzupełnienie) (1) * * *
16. Sprawdzenie układu wydechowego - stan połączeń, korozji * * *
17. Sprawdzenie szczelności instalacji LPG (3) * * *
18. Uzupełnienie płynu w spryskiwaczach (1) * * *
19. Diagnostyka komputerowa silnika - odczytanie kodu błędów usterek * *
20. Sprawdzenie stanu zużycia tarcz i klocków hamulcowych przód * *
21. Sprawdzenie stanu zużycia tarcz (bębnów) oraz klocków (szczęk) hamulcowych tył * *
22. Sprawdzenie naciągu pasków klinowych i ewentualnie regulacja * *
23. Wymiana świec zapłonowych (samochód czterocylindrowy) (1) * *
24. Wymiana świec żarowych (diesel) (1) * *
25. Analiza spalin - Benzyna i Gaz * *
26. Oczyszczenie i zabezpieczenie klem akumulatora * *
27. Wyważenie kół pojazdu *
28. Sprawdzenie skoku pedału sprzęgła (ewentualnie regulacja luzu) *
29. Sprawdzenie układu klimatyzacji wraz z wymianą filtra przeciwpyłkowego i uzupełnieniem czynnika (1) *
30. Sprawdzenie poziomu i ewentualnie wymiana oleju w skrzyni biegów (1) *
31. Wymiana płynu hamulcowego (1) *
32. Wymiana płynu chłodniczego (1) *
33. Mycie nadwozia *
cena przeglądu bez materiałów 99 199 299  • Badanie techniczne z wpisem do dowodu rejestracyjnego - cena według tabeli opłat SKP
______________________
1 Dotyczy materiałów i części zakupionych w firmie POLGAS
2 Test przeprowadzany na Ścieżce Diagnostycznej Stacji Kontroli Pojazdów
3 Dotyczy samochodów z instalacją LPG