Stacja kontroli pojazdow, Warsztat, Instalacja gazowa, Wulkanizacja, Bemowo, Warszawa, Diagnostyka komputerowa,LPG, Serwis, Mechanika, Elektryka,Autogaz, Auto na gaz, POLGAS!
Stacja Kontroli Pojazdow
Inne
Odwiedziny gości
Dziś:57
Wczoraj:316
W tym tygodniu:658
W tym miesiącu:7,710
W tym roku:7,710
Wszystkich:482,571
Galeria

Warsztat samochodowy firmy Polgas to nowoczesny punkt napraw pojazdów, wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia, niezbędne w diagnostyce samochodów w dzisiejszych czasach. Na miejscu czeka na Państwa wykwalifikowana kadra mechaników. Swoją wiedzą, wspieraną nowoczesną techniką służą Państwu w każdym niemal kłopocie związanym z samochodem. Nie ma nic prostszego niż samemu się o tym przekonać. Wystarczy zadzwonić pod nasz numer (022) 532-46-64, 600-980-819 i umówić się z naszym pracownikiem.

Warsztat czynny w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 800 - 1700


Pokaż Polgas na większej mapieKliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Nowoczesne biuro obsługi klienta czeka na Państwa Kompetentny pracownik odpowie na każde Państwa pytanie, dotyczące naszych usług, cen itp.
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
FWA 411 - Urządzenie firmy BOSCH, służące do regulacji i kontroli stanu zawieszenia. BEA 350 - analizator spalin wraz z dymomierzem firmy BOSCH.
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie Kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Szereg urządzeń, niezbędnych do kontroli spalin, napraw klimatyzacji, ustawień komputerów samochodowych i innych napraw. Skomputeryzowane stanowisko diagnostyczno - serwisowe przy pracy